Пн-Сб: 09:00 - 19:00
Вс: выходной
+38 (067) 557-32-32 пр. Яр. Мудрого (Ак. Глушко), 32
+38 (067) 555-32-32 ул. Семена Палия, 113а
+38 (096) 737-32-32 ул. Кленовая, 2а
Отзывы
-
Анна, 14 июня 2026 г.
Дуже вдячна персоналу стоматології! У дитини був гострий біль и опухла верхня губка (дитині 3,5 років). Із всього міста тільки вони змогли нам допомогти. Це було у суботу, всі інші стоматології казали чекати до понеділка, бо в них немає анастазіолога. Дитина з двух годин ночі не спала, постійно плакала. Нурофен допомав тільки на дві години. Незважаючи на вихідний, лікарь анастазіолог приїхала і разом з лікарем допомогли дитині. Дуже вдячна їм.
-
Роман, 13 июня 2026 г.
Дякуємо нашим лікарям ортодонту Площинській Ольгі Олександрівні та терапевту Дудукало Альоні Андріївні за якісне лікування дітей.
-
Вікторія, 12 июня 2026 г.
Неймовірна клініка, яку сміливо рекомендую всім батькам! Ми пройшли тут повний і складний курс лікування — від видалення зубів до лікування каналів (видалення нервів). Щиро вражені результатом і ставленням! Персонал — неймовірно привітні, любʼязні та уважні люди, які з самого порогу огортають турботою та знімають будь-який страх. Окрема величезна вдячність нашому лікарю, Колотинській Аліні Сергіївні. Її високий професіоналізм, чуйність та вміння знайти індивідуальний підхід до дитини — це щось неймовірне. Дитина пройшла всі ці складні процедури спокійно і без стресу. Дякуємо клініці "Джуніор" за здорову усмішку!
-
Анна, 5 июня 2026 г.
Лікували зуби дитині , лікар Смотрицька Марія Олексіївна . Дуже сподобався підхід до дитини. Доньці пролікували зуби без єдиного плачу, вже не вперше звертаємось до клініки і дуже задоволені. Були б у нашому дитинстві такі лікарі , не було б дитячих травм
-
Валентина, 5 июня 2026 г.
Доброго дня! Лікуємося всією родиною в клініці «Джуніор» і загалом дуже задоволені. Молодшій дитині у 3 роки успішно вилікували всі зуби. Рекомендуємо клініку друзям і знайомим. Також лікувалися бабуся, сестра та брат — усі залишилися задоволені. Окрема подяка лікарю Зінов’єва Анастасія Сергіївна — справжній професіонал своєї справи. Зараз чоловік проходить лікування зубів під мікроскопом у лікаря Дудукало Альона Андріївна. Роботою лікаря дуже задоволені. Але є зауваження до роботи адміністрації філії на Глушка. Не завжди надається повна та зрозуміла інформація щодо виконаних процедур і їх вартості. Після прийому озвучується одна сума та орієнтовна вартість наступного візиту, а через два тижні під час наступного прийому з’являються додаткові перерахунки, які раніше не обговорювалися. Це викликає нерозуміння та обурення. Хотілося б, щоб адміністрація більш прозоро та завчасно інформувала пацієнтів про всі нарахування та зміни у вартості лікування. Загалом лікарям ставимо найвищу оцінку, а адміністрацію просимо звернути увагу на питання комунікації та розрахунків.
-
Наталія, 5 июня 2026 г.
Все дуже подобається, наш лікар Аліна Сергіївна просто неймовірна!! Уважна та чуйна, професіонал своєї справи!!! Дякую Вам!!!
-
Олександра, 4 июня 2026 г.
Хочу поділитися чудовими враженнями від відвідування філіалу клініки за адресою Глушко 32, там працюють справжні професіонали своєї справи. Звернулися з метою огляду донечки 4 років і консультації щодо вуздечки у сина 4 місяців. Для старшої це перший свідомий похід до стоматолога, а дівчинка вона емоційна і я очікувала найгіршого, але все пройшло ідеально. З дитиною лагідно спілкувалися, включили улюблені мультики, показали як працює весь медичний інструментарій і навіть дали подарунок за сміливість. Велика подяка лікарці Смотрицькіий Марії Олесіївні, вона чудовий фахівець і запропонувала найкращий варіант лікування згідно з індивідуальною реакцією дитини, щоб не травмувати чутливу психіку малечі. З молодшим все пройшло краще ніж ідеально. Я сподівалася лише на консультацію щодо короткої вуздечки язика, а тут одразу вирішили проблему за 30 секунд. Малий заснув перед прийомом і його не розбудили, а дуже обережно подивилися і все виправили за 30 секунд так обережно, що дитина взагалі не заплакала. Нашим хірургом була Кобешевилзе Еліна Хвичіївна і це був найкращий вибір.
-
Олена, 2 июня 2026 г.
Проходимо лікування у ортодонта Площінської Ольги Олександрівни. Ставили апарат для розширення верхньої щелепи, а також оклюзійні накладки на зубки. Син швидко звик до цього, є гарний результат,зубний ряд завдяки цьому вирівнюється. Велике дякую. Також дуже подобається помічниця лікаря Анна, дуже приємна. Адміністратори Юлія і Ірина завжди привітні, нагадують про візит завчасно, дякую за це.
-
Оксана, 1 июня 2026 г.
Хочу выразить огромную благодарность ортодонту клиники «Джуниор» Площинской Ольге Александровне! У ребенка была сложная ситуация — передний верхний первый зуб буквально застрял в десне. Процесс его «спасения» и вытягивания был долгим и тяжелым, но Ольга Александровна проявила высочайший профессионализм и колоссальное терпение. Результат просто потрясающий: сейчас у ребенка ровный, красивый и здоровый зубчик! Это была невероятно продуктивная работа. Спасибо за вашу чуткость и за улыбку нашего ребенка!
-
Анастасія, 27 мая 2026 г.
Подобається сервіс ,а головне що дитина без страху приходить на прийом ,були у лікаря Смотрицької Марії Олексіївни дуже чуйна та приємна , знаходить підхід до дитини , син навіть не зрозумів що кололи анестезію .
Вы наш клиент? Напишите о работе с нами