Пн-Сб: 09:00 - 19:00
Вс: выходной
+38 (067) 557-32-32 пр. Яр. Мудрого (Ак. Глушко), 32
+38 (067) 555-32-32 ул. Семена Палия, 113а
+38 (096) 737-32-32 ул. Кленовая, 2а
Отзывы
-
Анастасія, 27 мая 2026 г.
Подобається сервіс ,а головне що дитина без страху приходить на прийом ,були у лікаря Смотрицької Марії Олексіївни дуже чуйна та приємна , знаходить підхід до дитини , син навіть не зрозумів що кололи анестезію .
-
Анастасія, 27 мая 2026 г.
Були на прийомі у лікаря Школяр Артема Вʼячеславовича , усе зрозуміло пояснив та якісно виконав свою роботу , дуже уважний , ставили апарат для розширення щелепи .
-
Тетяна, 26 мая 2026 г.
Хочу подякувати лікарю Площінської Олександрівні. Змогла відучити дитину від смоктання пальця, був неправильний прикус, носили апарат для нижньої челепи та за два роки змінитися прикус. Дякуємо дуже за увагу і дуже ретельний підхід до дитини. Також дуже приємно було бути і в самій клініці, дуже ввічливий та уважний адміністратор Катерина. Також задоволена і асистенту Ніколь, дуже приємна дівчина, моя дитина завжди ходила без страху і в гарному настрої. Буду і надалі приходити саме до цієї клініки, все на найвищому рівні!
-
Ірина, 22 мая 2026 г.
Хочу висловити щиру вдячність усій команді клініки Profident Junior за високий професіоналізм та неймовірну атмосферу! Особлива подяка ортодонту Площінській Ользі Олександрівні за її уважність, чіткий план лікування та турботу про результат. Також величезне дякую стоматологу Кудревському Олегу Ігоровичу, з ним будь-які процедури проходять абсолютно безболісно та комфортно. Окремо хочеться відзначити адміністраторів Катерину та Алісу. Завжди зустрічають із посмішкою, швидко вирішують усі організаційні питання. Рекомендую клініку всім, хто шукає якісну стоматологію та щире ставлення! Відвідуємо цю стоматологію вже багато років. Спочатку лікувалися в іншому філіалі, а зараз неймовірно раді, що відкрилося нове відділення на Кленовій, для нас воно мегазручне за розташуванням.
-
Анастасія, 19 мая 2026 г.
Випадково при оцінці розмови з оператором натиснула 1, хоча хотіла 5, мене все задовольняє. Оператор Анна вирішила моє питання.
-
Олена, 23 апреля 2026 г.
Хотіла би висловити свою вдячність , Вашій клініці за вилікувані зуби моєї дитини . Процедури робили у її сні , я дуже боялась та переживала , але лікарі майстерна свого діла , все вийшло чудово. Дитина прокинулась з вилікуваними зубками , і вже в ввечері бігала в парку. Ще раз дякую за професіоналізм , та витримку , бо наша дитина не дуже спокійна була і не дуже йшла на контакт , бо боялась і переживала теж. Але все вийшло . Дякую .
-
Кристина, 23 апреля 2026 г.
Удаляли в вашей клинике аденоиды , хочу поблагодарить за профессионализм , внимательность , ребенок отошел от наркоза хорошо , ничего и не понял что было , операция прошла довольна быстро , врачу Соколовскому и его команде огромная благодарность
-
Юрій, 19 апреля 2026 г.
Хочу висловити щиру, глибоку подяку чудовому лікарю-стоматологу Олені Андріївні та її асистенту Назару за неймовірно професійну, уважну та людяну роботу. З першого моменту відчувається високий рівень компетентності та щире бажання допомогти пацієнту.Олена Андріївна — це лікар, який не просто виконує свою роботу, а дійсно піклується про кожного, пояснює всі етапи лікування, заспокоює та створює атмосферу довіри. Її уважність до деталей, акуратність та професіоналізм викликають величезну повагу. Лікування проходить максимально комфортно, без страху і напруження, що особливо важливо для тих, хто хвилюється перед візитом до стоматолога. Окрема подяка асистенту Назару — дуже приємна, ввічлива та уважна людина, яка чудово доповнює роботу лікаря. Завдяки злагодженій командній роботі відчувається впевненість, що ти в надійних руках. Назар завжди підтримує, слідкує за комфортом і допомагає зробити процес максимально легким. Разом вони створюють не просто стоматологічний прийом, а дійсно позитивний досвід. Після візиту залишаються тільки приємні враження та впевненість, що здоров’я твоїх зубів у найкращих руках. Щиро дякую за вашу працю, професіоналізм, доброту та турботу! Ви — приклад того, якими мають бути справжні лікарі. Бажаю вам вдячних пацієнтів, розвитку та всього найкращого!
-
Галина, 17 апреля 2026 г.
Прочитала багато відгуків про "нашу"клініку і згодна тільки з позитивними. Тай їх у рази більше. А моє слово вдячності нашому лікарю- ортодонту ПЛОЩИНСЬКІЙ ОЛЬЗІ ОЛЕКСАНДРІВНІ. Мій онучок Даніїл лікується у неї вже понад три роки. За цей час було все: і дитячі сльози, і паніка , і страх. Але наша ніжна і тендітна Ольга Олександрівна може тримати ситуацію в своїх руках, чудово знається на дитячій психіці. Тому вже давно наш хлопчик просто спокійно йде на прийом, спокійно сідає в крісло і дуже швидко його полишає. Лікування проходить успішно. Дякуємо , лікарю, Ви чудовий професіонал своєї справи, і прекрасна людина!
-
Юлія, 16 апреля 2026 г.
Лікували 2 зубчики малюку 1,4 під медикаментозним сном. Все пройшло просто чудово. Клініку я обрала ще під час вагітності, щоб розуміти - тут я точно зможу довірити свою дитину з самого раннього віку. Анестезіолог Стріжкова К.Є. одразу видно професіонал своєї справи, олразу було відчуття, що моя дитина в надійних руках. Великий плюс - після інтубації нам показали малюка і що все далі йде за планом. Стоматолог Савастру Ю. М. все зробила чітко, швидко і порадувало, що обʼєм лікування після ретельного огляду був менший ніж планувалось після первинної консультації. Великим плюсом було ретельний огляд всіх зубів та надані рекомендації, як нам діяти далі. Дуже дякую власникам клініки, що надаєте такий сервіс!)
Вы наш клиент? Напишите о работе с нами