Герметизація фісур у дітей

Інші послуги

Робота лікаря-стоматолога полягає в очищенні поверхні зуба за допомогою бор-машинки і далі на фісури наноситься герметик, який твердне завдяки світловій лампі.

Герметизація фісур

Пам'ятайте, що зуби прорізуються слабкими і потребують ретельного догляду. У цих зубах є спеціальні анатомічні структури-фісури, які знаходяться на жувальній поверхні. Ці фісури є своєрідними ямками, в яких може залишатися їжа і в разі неправильної або недостатньої гігієни, це може призвести до карієсу.

Однією з процедур, які зможуть запобігти карієсу в цих зубах, є герметизація фісур. Залежно від типу фісур, лікар вибирає вид герметизації-інвазивну чи неінвазивну. Згодом герметик стирається, а зуб залишається здоровим. Умовою для цієї процедури є відмінна гігієна, тому ми просимо вас, батьків допомагати дитині дочищати зубки. Перші постійні моляри – це нові зуби у роті у дитини, які вона може не дочищати.

Як проводиться герметизація фісур у дітей

Зуби мають природні поглиблення та борозенки, відомі як фісури. Саме тут затримується вся їжа, потрапляють бактерії та утворюється інфекція, що викликає карієс. Вони містять бактерії та інші речовини, які можуть спричинити руйнування емалі. Ці канавки не завжди можна правильно очистити звичайною зубною щіткою.

Стоматологи використовують для герметизації фісур у дітей спеціальні склади. Ці засоби заповнюють борозенки на зубах і запобігають попаданню бактерій. Склади для герметизації полегшують чищення зубів та знижують ризик розвитку карієсу у дитини.

Герметики є лише частиною профілактики. Їх установка не скасовує таких звичайних процедур, як чистка зубів пастою або зубною ниткою, що містить фтор. .

Як стоматолог герметизує зуби

Процедура триває кілька хвилин. Стоматолог чи гігієніст очищає зуб та готує склад. Зуб висушується повітрям. Герметизуюча рідина наноситься на емаль і потім закріплюється ультрафіолетовим світлом.

Вся процедура абсолютно безболісна і займає кілька хвилин.

Фісурні герметики рекомендуються для пломбування дорослих або молочних зубів у дітей з високим ризиком розвитку карієсу.

Герметизація значно знижує відсоток руйнування зубів. Через рік після того, як герметики були встановлені, ймовірність появи порожнин емалі стає на 80% нижчою. Через два роки вона на 70% менша, ніж у дітей, які не мають тріщинних герметиків.

 Як часто потрібно робити герметизацію зубів?

Наша відповідь - залежно від того, наскільки швидко стирається герметик із зубної поверхні. Дитина може ходити з нею і один і три роки поспіль. 

Згодом навіть найякісніші склади зношуються та потребують заміни. Герметизацію фісур рекомендується робити регулярно через 2-3 роки та особливу увагу приділяти у період зміни молочних зубів на постійні.

Вартість процедури в клініці Profident Junior

Клініка Profident Junior спеціалізується на дитячій стоматології, проводить лікування зубів і діагностику згідно з Європейськими та Американськими протоколами. За 10 років своєї роботи вона заслужила на позитивні відгуки щодо герметизації фісур від тисяч дітей та їхніх батьків.

Перед початком процедур наші лікарі проводять обов'язковий огляд та дають безкоштовні рекомендації щодо лікування та профілактики зубів.

Пам'ятайте! Зберегти зубки здоровими-завдання батьків. Дитині необхідно привчати до гігієни ротової порожнини, а якісне очищення порожнини рота лягає на плечі батьків.

Ціни на послуги:

Герметизація фісур у дітей. Ціни
Найменування послуги: Ціна:
Герметизація тимчасових зубів 800 грн
Герметизація постійних зубів 1000 грн
Більше інформації ви знайдете у разділі Ціни

Наші фахівці

всі фахівці

Акопян Арам Манукович

Дитячий стоматолог терапевт

Байдиш Віталій Андрійович

Дитячий та дорослий лікар-стоматолог

Бурч Катерина Олексіївна

Дитячий лікар стоматолог

Дудукало Альона Андрiївна

Дитячий та дорослий лікар-стоматолог

Зінов'єва Анастасія Сергіївна

Дитячий та дорослий лікар-стоматолог

Катюжанська Галина Анатоліївна

Дитячий лікар-стоматолог

Кащук Олександра Олександрівна

Дитячий лікар-стоматолог

Кобешавідзе Еліна Хвичіївна

Лікар-стоматолог загальної практики

Косюга Вікторія Сергіївна

Дитячий та дорослий лікар-стоматолог, терапевт.

Лашина Катерина Володимирівна

Дитячий/дорослий стоматолог-терапевт

Остапенко Надія Сергіївна

Дитячий лікар-стоматолог

Растьобіна Юлія Юріївна

Дитячий та дорослий лікар-стоматолог

Савастру Юліана Михайлівна

Дитячий лікар-стоматолог

Скібіцька Жанна Володимирівна

Дитячий стоматолог

Трум Віктор Миколайович

Дитячий та дорослий лікар-стоматолог. Терапія і хірургія

Юрченко Яна Володимирівна

Дитячий лікар-стоматолог