Лікування зубів дітям у медикаментозному сні

Інші послуги

Цей вид терапії особливо затребуваний серед пацієнтів з підвищеною нервовою чутливістю та маленьких дітей. У клініці Profident Junior створені всі умови для максимально комфортного, ефективного та спокійного лікування зубів дитині у медикаментозному сні.

Лікування під наркозом (седацією; медикаментозний сон) можливо проводити дорослим та дітям.

Застосовується фахівцями у таких випадках:

 • лікування карієсу;
 • видалення зубів або коріння зубів;
 • пломбування зубів, лікування каналів.
Лікування зубів дітям у медикаментозному сні

Показання для лікування зубів дітям уві сні

Лікування зубів під наркозом показано у таких випадках: 

 • необхідність глибокого оперативного втручання;
 • болючі спогади від відвідування відділення стоматології;
 • видалення зубів мудрості; 
 • страх стоматологічного крісла, інструментів та процедур; 
 • нарощування кісткової тканини;
 • наявність медичних обмежень щодо застосування місцевої анестезії; 
 • завищений больовий поріг пацієнта; 
 • коли має бути тривале лікування; 
 • хронічні захворювання нервової системи, серця та судин.

Протипоказання

Загальний наркоз протипоказаний вагітним та особам, які страждають на міастенію. Також не рекомендується застосовувати наркоз тим, хто:

 • цукровий діабет;
 • низький рівень гемоглобіну;
 • гострі та хронічні захворювання.

Переваги лікування зубів дитині уві сні

Стоматологія без болю у нашій клініці забезпечується за рахунок застосування абсолютно безпечних седативних не наркотичних препаратів.

До основних переваг лікування зубів дітям уві сні відносяться: 

 • відсутність шуму та неприємних запахів;
 • терапія без болю;
 • можливість провести кілька необхідних процедур за один сеанс; 
 • швидке засинання та легке пробудження.

Лікування зубів дітям у медичному сні в Profident Junior

Лікування зубів людини під седацією в клініці «Profident Junior» відбувається під чітким керівництвом провідних анестезіологів. 

Перед тим, як здійснити процедуру, лікарю необхідно переконатися, що дитина або доросла не мають реакцій гіперчутливості на застосовувані засоби. У клініці, враховують індивідуальність дитини, збирають її анамнез та підбирають дозування та види застосовуваних лікарських препаратів.

Ціни на послуги:

Лікування зубів дітям у медикаментозному сні. Ціни
Найменування послуги: Ціна:
Медикаментозний сон 1 година 4000 грн
Седація закисом азоту 600 грн
Седація закисом азоту 1 год 1200 грн
Седація закисом азоту 1,5 години 1800 грн
Седація закисом азоту 45 хвилин 900 грн
Електрокардіограмма 250 грн
Більше інформації ви знайдете у разділі Ціни

Наші фахівці

всі фахівці

Акопян Арам Манукович

Дитячий стоматолог терапевт

Байдиш Віталій Андрійович

Дитячий та дорослий лікар-стоматолог

Бурч Катерина Олексіївна

Дитячий лікар стоматолог

Дудукало Альона Андрiївна

Дитячий та дорослий лікар-стоматолог

Зінов'єва Анастасія Сергіївна

Дитячий та дорослий лікар-стоматолог

Катюжанська Галина Анатоліївна

Дитячий лікар-стоматолог

Кащук Олександра Олександрівна

Дитячий лікар-стоматолог

Кобешавідзе Еліна Хвичіївна

Лікар-стоматолог загальної практики

Косюга Вікторія Сергіївна

Дитячий та дорослий лікар-стоматолог, терапевт.

Лашина Катерина Володимирівна

Дитячий/дорослий стоматолог-терапевт

Остапенко Надія Сергіївна

Дитячий лікар-стоматолог

Растьобіна Юлія Юріївна

Дитячий та дорослий лікар-стоматолог

Савастру Юліана Михайлівна

Дитячий лікар-стоматолог

Скібіцька Жанна Володимирівна

Дитячий стоматолог

Трум Віктор Миколайович

Дитячий та дорослий лікар-стоматолог. Терапія і хірургія

Юрченко Яна Володимирівна

Дитячий лікар-стоматолог

Лікування зубів дітям у медикаментозному сні. Відгуки наших клієнтів

4,9

12 відгука
Дивитись всі
 • Марія, 21 квітня 2023 р.

  Добрий день, вчора лікували зуби у сні дитини 7 років. Роботи було дуже багато, але для дочки пройшло непомітно. Вона швидко і легко відійшла від сну, а через дві години їла та гралася. Я вдячна стоматології за дбайливе ставлення до маленьких пацієнтів, за створення комфортних умов для них, за повагу до їх страхів. У разі необхідності будемо звертатися ще в цю клініку і будемо рекомендувати знайомим.

 • Ганна, 09 березня 2023 р.

  Доброго дня. Дитині 3 роки потрібно було лікувати зубки у медикаментозному сні. Дуже вдячна Романову К.К, Бугайову О.В. за їх професіоналізм, турботу та відношення до дітей. Величезне дякую за їх працю. Бажаю всього найкращого. Також дякую їх помічникам, які з турботою дбали про дитину. Адмістратори завжди відповідали на запитання,підтримували, допомагали. Дуже дякую клініці Джуніор!

 • Тетяна Румлянська, 06 липня 2022 р.

  Хочу оставить свой отзыв. Эта клиника,а в особенности доктора(моя дочь называет их феями),они все от Бога! Год назад,мы проходили медикаментозный сон,лечили 6 зубов! Все прошло отлично! И до сих пор,ни один зуб не дал о себе знать! Огромная благодарность феям Profident Junior!

 • Елена Гудз, 13 червня 2022 р.

  Були у вас з дитиною , було необхідно використати мед. сон. Дійсно дуже професійно попрацювали, за дитину було спокійно , і головне все вилікували . дуже дякую . 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 • Анна Викторовна hairdresser, 15 грудня 2021 р.

  Здравствуйте. 10.11.2021 года по адресу Ак. Глушко лечили зубки под медикаментозным сном. Да ,процедура не дешёвая, но она того стоит! Спокойно, без истерики, слёз и нервов подлечили зубки. Спасибо огромное что есть такая клиника. Вы нас просто спасли.😍❤️ P.s. Сашенька передаёт зубной фее огромный привет

 • Сергей Чекан, 15 грудня 2021 р.

  У ребёночка был страх после неудачного опыта лечения зубчика. Длительное время искали специалистов которые смогли бы найти подход и контакт к нашей доченьке и вылечат зубик но к сожалению проблема первого обращения давала о себе знать и ребенок боялась даже входить в стоматологические кабинеты. Посоветовала коллега обратиться в клинику Junior. Спасибо огромное специалистам клиники Junior за трепетное отношение к нашей доченьке, безболезненное лечение зубчиков и подход к ребёнку. Ребёнок весёлый, с позитивом оставил порог клиники. Спасибо огромное за тонкую и благородную работу стоматологу- Байдыш Виталию Андреевичу; анестезиологу-Стрижковой Кристине Эдуардовне; медсестре-Руссевой Антонине! Ребята, Вы настоящие профессионалы!!! СПАСИБО!!!

 • Тищенко Анна, 24 листопада 2021 р.

  Прекрасная детская стоматология. Очень внимательный и приятный персонал. Огромное спасибо Кристине Эдуардовне и Вячеславу Олександровичу за их профессионализм. Всем родителям рекомендую Джуниор.

 • Елена, 06 вересня 2021 р.

  Хотим выразить благодарность,клинике Джуниор, в лице анестезиолога Стрижкова Кристина Эдуардовна и врач стоматолог Трум Виктор Николаевич, за проведенную работу. У нас беспокойный ребенок, с ним тяжело договориться, от нас отказались врачи в институте стоматологии на Ришельевской, хамское отношение и к ребенку и к нам. В клинике Джуниор у нас был медикаментозный сон, ребенку 4 года( удалили два зуба, и вылечили три). Мы конечно очень переживали, но все прошло отлично, нам все очень понравилось от начала и до конца. Наш малыш будет расти вместе с вами, здоровья вашим рукам!!

 • Mariya Horpinich, 05 серпня 2021 р.

  И мы были в вашей клинике. Ургентно. У ребёнка был флюс. В детской городской стоматологии нас отфутболили сказав что это не их профиль. Маленький ребёнок мучался от боли и температуры. И только благодаря вашим специалистам и мед.сну удалость решить нашу проблему в тот же день не выходя из клиники. Домой в тот день мы уже попали в хорошем здравии и настроении.

 • Юлия Гранковская, 23 березня 2021 р.

  Я очень долго выбирала, где полечить зубы ребёнку. Выбрали профидент джуниор. И не пожалели Очень довольны коллективом данной клиники. Лечили ребенку зубки во сне. Особую благодарность хочу выразить доктору Алине Павловне и анестезиологу Кристине Эдуардовне. Они вернули нашему ребёнку красивые здоровые зубки, дали рекомендации по дальнейшему уходу за зубками. Всем рекомендую профидент джуниор!

 • Елена Шилан, 30 липня 2020 р.

  Хочу выразить благодарность Виктории Сергеевне и её команде за красивые зубки, которые теперь у нашей четырехлетней девочки. В медикаментозном сне ей нарастили, отбелили и пролечили все зубки. У ребенка не было и грамма страха, потому что клиника и молодой персонал очень располагают к себе и создают приятную атмосферу .Рекомендую всем родителям эту стоматологию.

 • Ирина Базилик, 07 січня 2020 р.

  Большое спасибо чудесному доктору Ольге Петровне Пелиховской, анастезиологу Кристине Эдуардовне и персоналу клиники! Нашему ребенку лечили зубы в медикаментозном сне, который продолжался более 3 часов. Бережно, быстро, аккуратно и очень слажено! Доченька очень легко и спокойно вышла из наркоза, несмотря на сложную процедуру, чувствует себя хорошо и говорит, что зубки лечить совсем не больно. Огромная благодарность и самые добрые пожелания в эти праздничные дни.