Лікування рухливості зубів

Інші послуги

Останнє можливе через те, що тканини перестали виконувати свою функцію. Для рухливих зубів лікування – це необхідність, яка запобігатиме їхньому випаданню і допоможе зберегти гарну усмішку. 

Лікування рухомих зубів у дорослих

Існує спеціальна програма, спеціалізація якої – лікування рухливості зубів навіть у критичних випадках. У процесі терапії зміцнюються навколозубні тканини, використовуються сучасні технології та стандарти.

Причини та симптоми

Багато потенційних пацієнтів цікавить така тема, як «Рухливість зубів, лікування, причини». Джерелами захворювання пародонту можуть бути:

  • запущений гінгівіт (захворювання ясен);
  • загальні хвороби (порушення роботи серцево-судинної, ендокринної, імунної систем);
  • недотримання гігієни ротової порожнини і т. д.

Всі перелічені вище фактори – причини зменшення кісткової тканини. Через це наступна імплантація зубів неможливо. Розсмоктування кісткової тканини є небезпечним не тільки для рухомого, але й для інших зубів.

Найяскравішим симптомом, помітивши який потрібно терміново звертатися до фахівця, щоб не допустити більш складних наслідків (таких, як спад кісткової тканини зубів), вважається кровоточивість ясен. 

Чи потрібно видаляти рухомий зуб?

Сучасні методики лікування рухливості зубів дозволяють уникнути їх видалення, зараз можливо зберегти цілісність зубного ряду навіть у найважчих випадках. 

Як зберегти постійні зуби, що хитаються?

Порекомендувати, як лікувати рухливість зубів може лише професійний стоматолог, методи терапії визначаються після діагностики. Найбільш популярні два способи, про які є нижче.

Шинування

Це одна з відповідей на запитання – рухливість зубів, що робити? Етати, що хитаються, об'єднуються в єдину   лінію зі здоровими за допомогою ортодонтичного ретейнера або скловолокна:

  • на рухомий зуб (або зуби) накладається шина та закріплюється  матеріалом;
  • у випадку ретейнера замість композитного матеріалу використовується спеціальний ортодонтичний дріт.
  • В обох випадках при шинуванні пацієнт буде їсти, говорити і жити без дискомфорту, що фіксують матеріали зовсім непомітні.

Видалення зубного каменю

Наявність зубного каменю – ще одна причина рухомого зуба. Він відсуває ясна від коронки, утворюючи пародонтальну кишеню. Тут лікування при рухливості зубів –; професійне чищення та/або кюретаж.

Пародонтологічне лікування рухомих зубів у стоматології Profident Junior

Фахівці Profident Junior зроблять все, щоб уникнути видалення рухомого зуба та зберегти гарну усмішку клієнта. У роботі використовуються виключно сучасні технології та матеріали, інноваційне обладнання, професіоналам клініки під силу навіть найскладніші клінічні ситуації.