Парадонтологія

Інші послуги

Парадонтологія

Лікування пародонтиту в Одесі дозволяє усунути причину захворювання та зберегти зуби.

Причини виникнення та симптоми пародонтиту

Захворювання на пародонтит викликане бактеріями. Причиною даного захворювання можна вважати фактори, які сприяють створенню в порожнині рота довкілля для бактерій. Лікування пародонтиту стоматологія дає можливість впоратися із цим поширеним захворюванням. До основних причин виникнення захворювання можна віднести такі:

  • Недотримання норм та правил гігієни ротової порожнини. Після їди, між зубами, а також у кишенях ясен залишаються харчові залишки, які вважаються гарним живильним середовищем для появи хвороботворних бактерій в осередковій ділянці, здатних викликати таке захворювання, як пародонтит.
  • Зубний камінь. Щодня на зубах людини з'являється зубний наліт, який є біоплівкою, що складається з різних бактерій. Після затвердіння вона створює зубний камінь. Саме зубний камінь викликає запальний процес ясен, що прилягають до зуба. Ранки, що з'являються на яснах, вважаються гарним середовищем для розмноження бактерій.

Підступність цього захворювання полягає в такому моменті, що пародонтит, як правило, протікає непомітно без болючих відчуттів. Симптоми даного захворювання неприємні і проходять у легкій формі, але не дуже турбують. Основні симптоми пародонтиту:

Сьогодні при правильному лікуванні пародонтиту є можливість виправити локалізовану ділянку та запобігти можливим ускладненням, пов'язаним із втратою зубів. Область стоматології, яка спрямована на профілактику та лікування пародонтиту пародонтологія лікування ясен. 

Стадії розвитку хронічного пародонтиту

Часто запалення має важку форму і може тривати роками. Це основні чинники, що сприяють розвитку захворювання. Лікар із лікування ясен проводить огляд та призначає необхідні процедури. Також існують і додаткові фактори, що впливають на розвиток хронічного періодонтиту, одними з них є:

  • Запалення зубів, які не були вчасно виліковані. Запалення з часом поширюються на прилеглі ділянки тканини, що оточує зуби.
  • Зниження імунітету внаслідок авітамінозу, поганого харчування, а також стресу та втоми.
  • Шкідливі звички (вживання алкогольної продукції та тютюнопаління).
  • Генетична схильність людини.
  • Недостатнє харчування твердою їжею.

У цьому випадку фахівці ставлять діагноз "хронічний пародонтит" і радять не відкладати медичне лікування, оскільки захворювання може призвести до втрати зубів. Лікування тканин пародонту має виконуватися кваліфікованими та досвідченими фахівцями.

Сучасне лікування ясен при пародонтиті в Одесі в Profident Junior

Стоматологія лікування пародонтиту в Одесі дозволяє уникнути ускладнень пародонтиту. Лікування ясен та тканин пародонту в Profident Junior здійснюється кваліфікованими фахівцями з використанням сучасних методик, які є ефективними та безпечними.