Ортодонтія

Інші послуги

Ортодонтія

Виправлення прикусу у дітей та дорослих

У клініці «Рrofident-junior» здійснюється ортодонтична терапія та профілактика у дітей та дорослих. Вона дозволяє зробити правильний прикус.  З цією метою в ортодонтичній стоматології клініки використовуються знімні та незнімні апарати для корекції.

Навіщо потрібне вирівнювання зубів?

Після вирівнювання зубного ряду підвищується якість життя та самооцінка пацієнта. Посмішка стає здоровою і красивою, а гігієна порожнини рота змінюється на краще. Після вирівнювання знижується навантаження на зуби під час жування. Завдяки цьому зменшується ризик розвитку патологій пародонту та скронево-нижньощелепного суглоба.

Пластинка на зуби

Ортодонтичні платівки – легкі коригувальні прикуси вироби, які дитина може зняти в будь-який час. Вони легко чистяться і сприяють правильному формуванню зубних рядів та щелепної кістки у дітей. Пластинки можна використовувати для забезпечення місця для зубів, які знаходяться в початкових фазах росту.

Брекет-системи

Якщо ортодонтичні пластини та капи виявилися малоефективними, у клініці «Профідент-Джуніор» використовуються сучасні брекети в Одесі. Такі системи у найменші терміни дають бажані результати. Брекет-система працює за принципом потягу. На кожен зуб приклеюють брекет (замок), який фіксується дуга. Дуги виготовляють із спеціального металу, який має “пам'ять”, і набуває заданої форми. Поступово, дуга починає чинити тиск на зуб, за допомогою “пам'яті” матеріалу.


Сила тиску залежить від товщини самої дуги. Лікування завжди починають із найтонших дуг і поступово збільшують силу тиску.

Етапи лікування:

Етап 1 — Стоматологічна діагностика

Діагностика в ортодонтичній стоматології в Одесі дозволяє детально вивчити характер патології для того, щоб підібрати оптимальні способи її усунення. Обстеження проводиться на:

  • зубах;
  • зубних рядах;
  • щелепах;
  • суглобах;
  • жувальних м'язах.

Діагностика у стоматолога-ортодонту проходить швидко та безболісно. Перед кожною установкою проводиться огляд та лікування зубів за потребою.

Етап 2 — Активна фаза лікування

За даними діагностики фахівець призначає носіння знімних (пластинки для зубів, капи) та незнімних (брекет-системи) виробів, що коригують. Вони підбираються з урахуванням віку. Тривалість їх носіння залежить від виду і запущеності дефектів, що виправляються. Фахівець також ознайомить з особливостями догляду та зорієнтує за цінами ортодонтичних апаратів, що рекомендуються.

Етап 3 — Ретенційна фаза лікування

Після зняття ортодонтичних виробів необхідно закріпити отриманий ефект. Для цього застосовуються знімні та незнімні ретенційні апарати. Їх призначає ортодонт, вказуючи вид виробу, спосіб та тривалість використання.

Докладніше про послуги клініки

◾️ Керамічні брекети

◾️ Металеві брекети

◾️ Скільки коштує поставити брекети

Ціни на послуги:

Ортодонтія. Ціни
Найменування послуги: Ціна:
Консультація ортодонта 500 грн
Зняття діагностичних відбитків (1 щелепа) 500 грн
Лікування на індивідуальних металевих брекетах Tweed (1 щелепа) 16500 грн
Зняття брекетів (1 щелепа) 400 грн
Заміна лігатур (1 щелепа) 300 грн
Більше інформації ви знайдете у разділі Ціни

Ортодонтія. Відгуки наших клієнтів

5,0

відгука
Дивитись всі
  • Карина, 11 березня 2020 р.

    Поставили дочери пластинки на зубы. Хотели сначала брекеты, но врач переубедила, сказала, что и пластинки справятся. Спасибо Анне Андреевне, потому что в другой клинике нас убеждали, что без брекетов не обойтись..и закидывали серьезные суммы..