Видалення мигдалин

Інші послуги

Постійно рецидивуючий захворювання провокує розвиток таких хвороб, як ревматизм, пієлонефрит, вузликовий періартеріїт, інфекційний ендокардит,   та поліартрит.

Коли можна видаляти гланди?

Повне видалення мигдаликів дітям часто замінюють частковим підрізанням гланд та консервативною терапією. Якщо все ж таки є обов'язкові показання до тонзилектомії, її проводять одним із малоінвазивних методів, що дозволяють мінімізувати травматизм, знизити крововтрати і швидко відновитися після операції.

Покази для видалення гланд

Міндалини видаляють за наступних станів:

  • болючість у суглобах;
  • ускладнення тонзиліту торкнулися системи та органів людини;
  • паратонзилярний абсцес;
  • інтоксикаційний синдром;
  • ймовірність розвитку септичного процесу;
  • серцеві патології, спричинені ревматизмом 

Мета операції – видалити інфекційне вогнище, усунути запальний процес, зупинити інтоксикацію організму. Тонзилектомія в Одесі допомагає позбутися небезпечного хронічного захворювання, усуває загальне погане самопочуття дитини та є профілактикою різноманітних ускладнень.

Способи видалення мигдалин у клініці Profident Junior

Фахівці клініки Profident Junior застосовують найефективніші методи видалення мигдаликів в Одесі. Використання в залежності від показань нижчеперелічених методик дозволяє максимально ефективно та швидко провести операцію, знизити ризик можливих ускладнень та полегшити проходження післяопераційного періоду для пацієнта.

Видалення мигдаликів шейвером

Ця методика заснована на використанні мікродебридера – інструмента, що має головку, що обертається, і лезо на кінці. Пристрій дозволяє повністю видалити мигдалики без пошкодження здорових тканин. При оперативному втручанні із застосуванням шейвера використовується наркоз та ендоскопічний контроль. Ціна видалення мигдаликів у такий спосіб виправдана, адже він гарантує мінімальний ризик появи рецидивів.

Коблаційна тонзилектомія

Фахівці, які проводять операцію за цією методикою користуються спеціальним пристроєм – коблятором. Інструмент виконує відокремлення мигдаликів від тканин холодним плазмовим потоком, який не перегріває, а отже, не обпалює і не знищує здорову тканину. Ширина та масштаб роботи контролюється лікарем за допомогою мініатюрної насадки на коблятор. Ціна тонзилектомії цим способом зумовлена ​​високим ступенем безпеки операції та її ефективністю. Вирізати гланди з мінімальним дискомфортом допоможуть у клініці Джуніор.

Ендоскопічна процедура

Цей вид тонзилектомії не передбачає застосування травмонебезпечного інструменту, лише невеликий вплив термічного характеру. Процедура проводиться без кровотеч. За рахунок ідеальної тактильної чутливості, хірург виконує повне видалення гланд, не пошкоджуючи кровоносні судини.

 

 

Ліцензія

Ціни на послуги:

Видалення мигдалин. Ціни
Найменування послуги: Ціна:
Консультація ЛОР-лікаря (акція) 500 грн
Консультація ЛОР-лікаря з ендоскопічним оглядом (акція) 600 грн
Консультація ЛОР-лікаря з виїздом додому 1200 грн
Аденотомія дітям 13000 грн
Аденотонзилотомія дітям 15000 грн
Тонзилотомія дітям 15000 грн
Розтин фурункулу 800 грн
Більше інформації ви знайдете у разділі Ціни

Наші фахівці

всі фахівці

Сокольський Петро Борисович

Лікар-отоларинголог дитячий/дорослий