Видалення мигдалин

Інші послуги

Постійно рецидивуючий захворювання провокує розвиток таких хвороб, як ревматизм, пієлонефрит, вузликовий періартеріїт, інфекційний ендокардит,   та поліартрит.

Коли можна видаляти гланди?

Повне видалення мигдаликів дітям часто замінюють частковим підрізанням гланд та консервативною терапією. Якщо все ж таки є обов'язкові показання до тонзилектомії, її проводять одним із малоінвазивних методів, що дозволяють мінімізувати травматизм, знизити крововтрати і швидко відновитися після операції.

Покази для видалення гланд

Міндалини видаляють за наступних станів:

  • болючість у суглобах;
  • ускладнення тонзиліту торкнулися системи та органів людини;
  • паратонзилярний абсцес;
  • інтоксикаційний синдром;
  • ймовірність розвитку септичного процесу;
  • серцеві патології, спричинені ревматизмом 

Мета операції – видалити інфекційне вогнище, усунути запальний процес, зупинити інтоксикацію організму. Тонзилектомія в Одесі допомагає позбутися небезпечного хронічного захворювання, усуває загальне погане самопочуття дитини та є профілактикою різноманітних ускладнень.

Способи видалення мигдалин у клініці Profident Junior

Фахівці клініки Profident Junior застосовують найефективніші методи видалення мигдаликів в Одесі. Використання в залежності від показань нижчеперелічених методик дозволяє максимально ефективно та швидко провести операцію, знизити ризик можливих ускладнень та полегшити проходження післяопераційного періоду для пацієнта.

Видалення мигдаликів шейвером

Ця методика заснована на використанні мікродебридера – інструмента, що має головку, що обертається, і лезо на кінці. Пристрій дозволяє повністю видалити мигдалики без пошкодження здорових тканин. При оперативному втручанні із застосуванням шейвера використовується наркоз та ендоскопічний контроль. Ціна видалення мигдаликів у такий спосіб виправдана, адже він гарантує мінімальний ризик появи рецидивів.

Коблаційна тонзилектомія

Фахівці, які проводять операцію за цією методикою користуються спеціальним пристроєм – коблятором. Інструмент виконує відокремлення мигдаликів від тканин холодним плазмовим потоком, який не перегріває, а отже, не обпалює і не знищує здорову тканину. Ширина та масштаб роботи контролюється лікарем за допомогою мініатюрної насадки на коблятор. Ціна тонзилектомії цим способом зумовлена ​​високим ступенем безпеки операції та її ефективністю. Вирізати гланди з мінімальним дискомфортом допоможуть у клініці Джуніор.

Ендоскопічна процедура

Цей вид тонзилектомії не передбачає застосування травмонебезпечного інструменту, лише невеликий вплив термічного характеру. Процедура проводиться без кровотеч. За рахунок ідеальної тактильної чутливості, хірург виконує повне видалення гланд, не пошкоджуючи кровоносні судини.

Вартість послуг ЛОР лікаря в Profident Junior

Видалення гланд в Одесі - ендоскопічна ЛОР-операція, яку можуть виконати висококваліфіковані фахівці клініки Джуніор.

☑️ Консультація ЛОР-лікаря

450 грн

☑️ Консультація ЛОР-лікаря з ендоскопічним оглядом

650 грн

☑️ Консультація ЛОР-лікаря вдома

900 грн

☑️ Розтин фурункула

800 грн

☑️ Видалення аденоїдів (аденотомія)

10000 грн

☑️ Тонзилотомія

10000 грн

☑️ Аденотонзилотомія

12000 грн

☑️ Тонзилектомія

15000 грн

*докладніше про вартість додаткових робіт можна дізнатися у розділі Ціни.

Ліцензія