Терапевтична стоматологія

Інші послуги

Терапевтична стоматологія

Терапевтична стоматологія – комплекс послуг та сучасних методів, спрямованих на усунення та попередження проблем зубів та ясен. Прогнозування, профілактика та відновлення – основні складові лікування ротової порожнини. 

Лікування зубів та ясен у терапевтичній стоматології

Клініка терапевтичної стоматології «Джуніор» поєднує у своїй роботі високий професіоналізм та батьківську турботу. Правильна лікувальна стратегія та тактика допомагає спрогнозувати, запобігти та гарантовано позбутися різних патологій пульпи, слизових ясен, а також забезпечити правильне формування прикусу. Лікування зубів фахівцями клініки «Джуніор» – вірний шлях до здорової та радісної посмішки.

Лікування карієсу

Карієс зубів з'являється у вигляді характерних білуватих цяток внаслідок попадання та розвитку інфекції, зловживання солодким, нерегулярної гігієни ротової порожнини, нездорового харчування. У клініці «Джуніор» надають кваліфіковану допомогу на будь-якій його стадії. Лікування карієсу включає дбайливе висічення уражених тканин зуба і відновлення його із застосуванням фотополімерної реставрації. >. Грамотне та своєчасне застосування препаратів, що містять фтор, забезпечує профілактику рецидивів захворювання.

Лікування періодонтиту

При проникненні інфекції в кореневі канал зуба та за їх межі, у тканині, що оточують коріння, виникає запалення. У таких випадках виникає періодонтит і потрібне негайне лікування.

Уражений зуб очищають від карієсу, а систему кореневих каналів - від інфекції із застосуванням лікувальних та дезінфікуючих процедур. Після цього пломбують канал зуба.

Якщо вчасно не звернути увагу на захворювання, то молочні зуби найчастіше підлягають видаленню. Але не варто турбуватися, це робиться тільки з метою не зашкодити зачаткам постійних зубів.

Терапія пульпіту

Хвороба, при якій інфекцією уражена вся емаль та канали зуба, називається пульпітом. Він є показанням до чищення кореневих каналів, їх медикаментозної обробки та пломбування. Після лікування пульпіту маніпуляцій зуб відновлюється реставрацією, ставиться пломба або коронка, в залежно від показань.

Зуби мудрості (моляри)

Їх прорізування викликає гострий біль у дітей та дорослих. Лікування зубів в Одесі включає профілактичні маніпуляції, спрямовані на знеболювання та запобігання ускладненням росту молярів. Видалення зубів мудрості проводиться, якщо вони спричинили:

  • неправильне формування прикусу;
  • інфікування м'яких тканин щоки;
  • високої температури тіла; 
  • нерівних зубів; 
  • болісного ковтання; 
  • обмежене відкривання рота.

Ціни на послуги:

Терапевтична стоматологія. Ціни
Найменування послуги: Ціна:
Професійна чистка тимчасових зубів Air Flow і рем.терапія 1200 грн
Консультація 400 грн
Повторний огляд 300 грн
Консультація і повна рентгендіагностика 650 грн
Рентгенограма 150 грн
Більше інформації ви знайдете у разділі Ціни

Наші фахівці

всі фахівці

Байдиш Віталій Андрійович

Дитячий та дорослий лікар-стоматолог

Дудукало Альона Андрiївна

Дитячий та дорослий лікар-стоматолог

Зінов'єва Анастасія Сергіївна

Дитячий та дорослий лікар-стоматолог

Косюга Вікторія Сергіївна

Дитячий та дорослий лікар-стоматолог, терапевт.

Лашина Катерина Володимирівна

Дитячий/дорослий стоматолог-терапевт

Растьобіна Юлія Юріївна

Дитячий та дорослий лікар-стоматолог