Тонзилотомія

Інші послуги

Операцію призначають, якщо в них почалися патологічні процеси та мигдалики стали загрожувати здоров'ю дитини. За своєчасним лікуванням звертайтеся до клініки Profident Junior.

Покази до проведення

Тонзилотомію дітям призначають при:

  • регулярно рецидивуючий тонзиліт;
  • розвиток ревматичних станів, захворювання серця та запалення суглобів;
  • порушення функцій дихання або ковтання;
  • апное;
  • гнійних ускладнень;
  • хронічне запалення гланд із супутньою алергією. 

Коли застосовується тонзилотомія?

Процедура часткового видалення мигдаликів не так травматична, як повне їх видалення. Операція проводиться при загостренні хронічного перебігу хвороби, але перед хірургічним втручанням слід усунути симптоми.

На відміну від повного видалення гланд, тонзилотомія дозволяє зберегти важливий для імунної системи орган, що є перевагою цієї операції перед тонзилектомією. Підрізання  можна проводити як з обох сторін, так і з однієї. Це залежатиме від того, наскільки збільшено кожну мигдалин

Для виключення можливих ускладнень перед процедурою проводиться комплексне обстеження та здаються всі необхідні аналізи. 

Видалення гланд хірургічним методом у Profident Junior

 

Клініка «Profident Junior» довіряє процедуру часткового видалення  мигдалин  лише кваліфікованим спеціалістам, які мають значний практичний досвід у цій галузі. Методи, що використовуються, дають можливість видалити частину мигдалини, не пошкодивши при маніпуляції здорові тканини.

Наші отоларингологи працюють з дотриманням усіх стандартів асептики, технологічних вимог та несуть усю відповідальність за правильний діагноз при попередньому комплексному обстеженні пацієнта.


Операція проводиться під загальним наркозом – ціна підрізання мигдаликів це враховує. Процедура по-справжньому безпечна та безболісна завдяки використанню інноваційних систем, які здійснюють безперервний моніторинг серцевої та дихальної діяльності. Сучасні хірургічні інструменти, що застосовуються, дають можливість зменшити інтенсивність больового синдрому в післяопераційний період, що значно прискорює повне відновлення.

Ліцензія

Ціни на послуги:

Тонзилотомія. Ціни
Найменування послуги: Ціна:
Консультація ЛОР-лікаря (акція) 500 грн
Консультація ЛОР-лікаря з ендоскопічним оглядом (акція) 600 грн
Консультація ЛОР-лікаря з виїздом додому 1200 грн
Аденотомія дітям 13000 грн
Тонзилотомія дітям 15000 грн
Більше інформації ви знайдете у разділі Ціни

Наші фахівці

всі фахівці

Сокольський Петро Борисович

Лікар-отоларинголог дитячий/дорослий

Тонзилотомія. Відгуки наших клієнтів

5,0

1 відгука
Дивитись всі
  • Екатерина, 07 грудня 2020 р.

    Хотим выразить благодарность Петру Борисовичу за проведенную операцию по удалению гланд ребенку. Быстро, аккуратно провели операцию, снабдили инструкцией по восстановлению после. Рекомендую!