Протезування зубів

Інші послуги

Кваліфікований фахівець підбирає такий тип конструкції, який забезпечить повноцінну заміну зубам, а також не зашкодить здоров'ю порожнини рота та організму пацієнта.

Види протезування зубів

Стоматологічне протезування зубів відноситься до напрямку ортопедична стоматологія та проводиться з використанням: 

  • коронок із пластмаси, металокераміки, цирконію; 
  • зубних мостів;
  • керамічних та прямих вінірів;
  • знімних бюгельних протезів.
 

Знімне зубне протезування

Повне зубне протезування з використанням знімної конструкції дає можливість повністю відновити зубний ряд за повної або практично повної відсутності своїх зубів. Сучасна стоматологія пропонує протези, що мають повністю або частково конструкцію, що знімається. Їх виготовляють, використовуючи легкі та безпечні матеріали. 

Пластинкові протези

Протезування зубів, засноване на застосуванні пластинкових протезів, дозволяє пацієнту повноцінно та з високим ступенем комфорту використовувати весь зубний ряд. Для виробництва конструкції використовується зносостійка акрилова пластмаса, яка не схильна до агресивного впливу кислотного середовища. 

Бюгельні протези

Протезування зубів повне з використанням бюгельних конструкцій передбачає заміну втрачених зубів за допомогою відлитих протезів, що мають зручну фіксацію та не займають багато місця у ротовій порожнині. Конструкція закріплюється на своїх зубах пацієнта чи коронках.

Незнімне протезування та лікування зубів

Незнімні протези передніх зубів встановлюються за допомогою сучасних, естетичних конструкцій, які надійно закріплюються на зубах пацієнта або імплантатах. Ціни зубопротезування залежать від видів протезів, які встановлюватиме стоматолог.

Вкладки

За допомогою вкладок та мікропротезування відновлюється анатомічна форма зуба та усуваються дефекти на його поверхні. Таким методом лікарі повертають функціональність зубам, які були зруйновані карієсом.

Вініри

Встановлення вінірів – Одна з найпопулярніших послуг протезування зубів. Вініри дуже тонкі накладки, якими покривається зовнішня зубна поверхня. Для створення використовується кераміка чи композит. За допомогою таких накладок виконується, наприклад, протезування переднього верхнього зуба для відновлення його естетичних властивостей та природного кольору. 

Коронки

Установка такої ортопедичної конструкції, як коронка, дозволяє повністю захистити пошкоджений зуб, зміцнити його і повернути природний зовнішній вигляд. Це найпопулярніший вид незнімного протезування. Ціна протезування зуба з використанням даної методики є достатньо доступною, а сам метод ефективний. Коронки при протезуванні зубів закріплюються на корені власного зуба пацієнта або за допомогою імплантату титану, який вживлюється в кісткову тканину.

Мостові протези

Мостовидний протез встановлюється, якщо втрачено один або кілька зубів. Конструкція закріплюється на підготовлені природні опорні зуби або імплантати.

Протезування з опорою на штифти

Штифти використовуються при сильному руйнуванні зуба, але можливості, що залишилася, закріпити конструкцію на ще неушкодженому корені. Штифт встановлюється в кореневий канал і служить як опора для коронки, виконаної з металу або металокераміки.

Зубне протезування на імплантах

За допомогою цієї сучасної методики зубному ряду можна повернути всі функції та естетичний вигляд, навіть якщо вже немає коріння. Імпланти надійно фіксуються в ротовій порожнині, красиво виглядають і, природно, не схильні до різних запальних процесів. 

Встановлення зубних протезів у Profident Junior

Ціна на повне протезування зубів у клініці Profident Junior є достатньо доступною, а якість роботи бездоганна. Досвідчені стоматологи клініки встановлюють весь існуючий спектр знімних та незнімних протезів, повертаючи пацієнтові втрачену естетику посмішки та повноцінну функціональність зубів.

Ціни на послуги:

Протезування зубів. Ціни
Найменування послуги: Ціна:
Зйомний акриловий протез (частковий) 8500 грн
Зйомний акриловий протез (повний) 9600 грн
Бюгельний протез 30000 грн
Іммедіат протез (метелик) акриловий 3600 грн
Індивідуальна ложка (для повного зйомного протезу) 1000 грн
Армування часткового зйомного акрилового протезу (просте) 2400 грн
Армування часткового зйомного акрилового протезу (складне) 3200 грн
Репарація протезу (ремонт) 1200 грн
Перебазування протезу 1200 грн
Зйомний нейлоновий протез (частковий) 12000 грн
Іммедіат протез (метелик) нейлоновий 6000 грн
Більше інформації ви знайдете у разділі Ціни

Наші фахівці

всі фахівці

Байдиш Віталій Андрійович

Дитячий та дорослий лікар-стоматолог