Видалення аденоїдів (аденотомія)

Інші послуги

Хронічне протягом цього захворювання призводить до зниження якості життя малюка і негативно впливає на весь організм. Якщо виникли подібні скарги у дитини, звертайтеся до клініки за своєчасним обстеженням та лікуванням захворювання.

Чим небезпечні аденоїди

Аденоїдні розростання створюють ряд проблем для дитини, що розвивається, основна – це утруднене дихання носом. Такі діти починають дихати за допомогою рота, що проявляється хропінням, порушенням слуху та мови. Згодом стійке порушення носового дихання може призвести до порушення прикусу та деформації лицевого черепа. 

Своєчасне видалення аденоїдів у дітей дозволяє уникнути вищезгаданих проблем, а також захворювань, що вражають горлянку, гортань, трахею, бронхи, що виникають при надходженні не зволоженого і не прогрітого повітря виключно через рот. Запущені аденоїди можуть призвести до зміни складу крові, проблем з нирками та травною системою, порушення метаболізму та гормональних збоїв.

Показання для видалення аденоїдів

Видалення аденоїдів призначається при:

  • хропіння, сні з відкритим ротом; 
  • без дихання носом;
  • гугнявому голосі; 
  • регулярні отити;
  • погіршення слуху;
  • неприємний запах з рота;
  • хронічний риніт.

Види операцій з видалення аденоїдів

Сучасна медицина пропонує кілька основних методів лікування аденоїдів. В основному використовуються: традиційна операція з видалення аденоїдів або ендоскопічна аденотомія.

При використанні класичної методики вегетації видаляють за допомогою спеціального інструменту - аденотома. Істотним недоліком цієї операції є недостатня видимість операційного поля. Крім того, виконуючи хірургічне втручання, можна зачепити прилеглі тканини або органи.

Сучасний стандарт видалення аденоїдів в Одесі, інших містах України, та й у світі – це операція з використанням ендоскопу. Таким чином, фахівець ретельно оглядає уражену область та видаляє лімфоїдну тканину в необхідному обсязі, що призводить до мінімізації рецидивів.

Хірургічне лікування аденоїдів – ендоскопічна аденотомія

Слід пам'ятати, що видаляти аденоїди з використанням ендоскопічного обладнання слід у кваліфікованого фахівця з великим практичним досвідом, адже від його професіоналізму залежить здоров'я дитини. Звертайтеся до клініки Profident Junior і ми надамо всі умови для швидкого та безпечного одужання.

Операцію проводять за допомогою загального наркозу. Видалення аденоїдів проводять під контролем відеоендоскопу. Після оперативного втручання пацієнт перебуває під наглядом лікарів близько доби.

Часто, видалення аденоїдів – ціна здоров'я дитини. Операція ефективна при тяжкій назальній обструкції, погіршенні слуху та інших патологічних явищах, які спричинені аденоїдними розростаннями.

Ліцензія

Ціни на послуги:

Видалення аденоїдів (аденотомія). Ціни
Найменування послуги: Ціна:
Консультація ЛОР-лікаря (акція) 500 грн
Консультація ЛОР-лікаря з ендоскопічним оглядом (акція) 600 грн
Консультація ЛОР-лікаря з виїздом додому 1200 грн
Аденотомія дітям 13000 грн
Аденотонзилотомія дітям 15000 грн
Тонзилотомія дітям 15000 грн
Розтин фурункулу 800 грн
Більше інформації ви знайдете у разділі Ціни

Наші фахівці

всі фахівці

Сокольський Петро Борисович

Лікар-отоларинголог дитячий/дорослий