Відновлення зуба

Інші послуги

Особливо часто до стоматологів звертаються пацієнти зі сколами емалі на передніх зубах. Але відновлення зубів необхідно проводити швидко, навіть якщо це моляри або премоляри для запобігання різноманітним ускладненням. 

Як проводиться реставрація?

Реставрацію зубів в Одесі в клініці Profident Junior проводять кваліфіковані фахівці з великим досвідом вирішення найскладніших стоматологічних проблем. Після ретельного огляду лікар розробляє найбільш ефективний терапевтичний план. Зазвичай для відновлення зубів користуються пломбами, вкладками, коронками, вінірами, а також застосовують нарощування зубів фотополімером.

Під час відновлення жувального зуба, стоматологи призначають комплексну терапію, що включає такі етапи: 

  • створення зліпка;
  • підготовка елементів для відновлення пошкодженого зуба (вінірів, вкладок, накладок або коронок);
  • фіксація реставраційних компонентів. 

Для реставрації сколу на передньому зубі встановлюється штифт і виконується нарощування фотополімерами. Ця методика дозволяє відновити емаль зуба протягом одного прийому. Варто зазначити, що ціна відновлення зубів із використанням фотополімерів невисока.

Художня реставрація сколу

Художню реставрацію зубів в Одесі проводять за допомогою комплексу процедур, що забезпечують відновлення анатомічної форми зубів, їх кольору та правильного розташування. 

У сучасній стоматології лікарі користуються двома основними методами реставрації:

  • Пряма методика. Усі маніпуляції стоматолог проводить у ротовій порожнині, використовуючи інноваційні композитні матеріали. Під час одного візиту до лікаря виконується відновлення зуба.
  • Непрямий метод. Для відновлення зубів використовується відбиток. Це складніша процедура – стоматолога доведеться відвідати кілька разів. Ціна реставрації зуба з використанням непрямої методики вища. 

Реставрація переднього сколу

При нарощуванні переднього зуба в Одесі, якщо відбувся скол емалі, використовують такі основні елементи:

  • Композити. Нарощування зуба пломбою з композиту дозволяє повною мірою відновити його структуру, колір та форму.
  • Вініри. Використання цих тонких накладок дозволяє створити ідеальну посмішку. Ціна відновлення зуба з використанням вінірів залежить від їхнього вигляду.
  • Зубні вкладки. За допомогою вкладок реставруються жувальні зуби, якщо вони значно зруйновані.

Відновлення зуба в стоматології Profident Junior

Відновлення зламаних зубів у клініці Profident Junior проводиться професіоналами, які використовують найкращі матеріали, виключно прогресивні методики та найсучасніше обладнання. 

У Profident Junior клієнтам доступно: високоефективне лікування, обслуговування преміум рівня, індивідуальна увага персоналу та стоматолога, а також компетентна консультація щодо лікування та профілактики будь-якої зубної проблеми.

Наші фахівці

всі фахівці

Байдиш Віталій Андрійович

Дитячий та дорослий лікар-стоматолог

Дудукало Альона Андрiївна

Дитячий та дорослий лікар-стоматолог

Зінов'єва Анастасія Сергіївна

Дитячий та дорослий лікар-стоматолог

Косюга Вікторія Сергіївна

Дитячий та дорослий лікар-стоматолог, терапевт.

Лашина Катерина Володимирівна

Дитячий/дорослий стоматолог-терапевт

Растьобіна Юлія Юріївна

Дитячий та дорослий лікар-стоматолог