Відбілювання зубів

Інші послуги

Якщо ви бачите, що ваші зуби чи зуби вашої дитини потемніли та набули неестетичного вигляду, ви можете зателефонувати до клініки Джуніор та записатися на відбілювання зубів в Одесі.

Для чого необхідно відбілювання зубів?

Наліт від кави та чаю, шоколад, червоне вино, шафран, тютюн та багато іншого накопичуються на зубах протягом багатьох років і роблять їх темними. Барвники, наприклад, від ягід, проникають у зубну емаль, що оточує дентин, і там відкладаються, змінюючи її колір.

Професійне відбілювання зубів освітлює зубну емаль і видаляє додаткові пігменти в ній. Іноді можуть бути проведені додаткові процедури, наприклад, фторування зубів.

Фотовідбілювання зубів

Існує кілька різних методів освітлення зубів, але завдяки розвитку високих технологій все частіше застосовується метод освітлення за допомогою лазера.

Лазерне відбілювання зубів або фотовідбілювання – це клінічна неінвазивна процедура, в якій використовується зум-світло. Фотовідбілювання зубів в Одесі дозволить вам повернути природний відтінок емалі на довгий час. Ця безболісна процедура займає лише 30-45 хвилин.

Лазерне відбілювання - це система відбілювання із застосуванням високочастотного лазера для активації відбілюючого засобу, нанесеного на зуби. Лазер зменшує кількість часу, необхідну для відбілювання, а також робить відбілювач ефективнішим. Перед використанням лазера на ясна наноситься захисний гель для зменшення чутливості, а на очі надягають окуляри, що поляризують.

Крок 1. Консультація та визначення відтінку зубів

Діагностика ротової порожнини пацієнтів дозволяє визначити, наскільки сильно змінився відтінок та наскільки потрібен дисколорит зубів. Від цього залежить тривалість обробки. Далі потрібне ретельне очищення та видалення зубного нальоту.

Крок 2. Нанесення захисного гелю

Коли ваші зуби будуть ретельно очищені, стоматолог нанесе на зуби гель із перекису та залишить на кілька хвилин. Це дуже сильний гель, він ефективно бореться з пігментами, забезпечуючи глибоке проникнення в емаль.

Крок 3. Проведення апаратного відбілювання методом засвічування гелю

Лазер використовується для активації гелю. Стоматолог переміщає лазерний привід по всій поверхні емалі, домагаючись ідеальної обробки та взаємодії гелю з пігментами, що фарбують. При цьому ви не отримаєте жодних особливих негативних чи болючих відчуттів.

Крок 4. Оцінка результату відбілювання

Оцінка якості процедури проводиться за допомогою стандартних кольорових шкал. Відповідно до них може бути досягнуто освітлення від двох до десяти рівнів кольору. Стоматолог повинен переконатися, що колір не став неприродно білим.

Крок 5. Рекомендації щодо догляду за зубами після процедури

Під час відбілювання, а також протягом перших двох тижнів після процедури, вам слід уникати продуктів із сильним забарвленням, таких як червоне вино, виноградний сік, кава, чорний чай, страви з шафраном і, звичайно, тютюн.

Після відбілювання час, коли ваші зуби збережуться білими та чистими багато в чому залежить від звичок харчування та гігієни ротової порожнини.

Ціни на послуги:

Відбілювання зубів. Ціни
Найменування послуги: Ціна:
Відбілювання зубів 5000 грн
Більше інформації ви знайдете у разділі Ціни

Наші фахівці

всі фахівці

Байдиш Віталій Андрійович

Дитячий та дорослий лікар-стоматолог

Дудукало Альона Андрiївна

Дитячий та дорослий лікар-стоматолог

Зінов'єва Анастасія Сергіївна

Дитячий та дорослий лікар-стоматолог

Косюга Вікторія Сергіївна

Дитячий та дорослий лікар-стоматолог, терапевт.

Лашина Катерина Володимирівна

Дитячий/дорослий стоматолог-терапевт

Растьобіна Юлія Юріївна

Дитячий та дорослий лікар-стоматолог