Розтин фурункула носа

Інші послуги

Часто фурункули не викликають особливого дискомфорту, тому людина не звертається за допомогою до медичного закладу, але запалення може спричинити різні важкі ускладнення, що вкрай негативно позначиться на здоров'ї. Самостійне лікування фурункула неприпустимо, тому при появі перших симптомів слід обов'язково звернутися до отоларинголога.

Причини розвитку фурункула напередодні носа

Найчастіша причина зараження – попадання інфекції у порожнину носа контактним шляхом. В основному, від цього захворювання страждають люди з:

  • травмами носа; 
  • зайвою вагою;
  • зниженим імунітетом.

Також, до групи ризику входять люди, які страждають від гаймориту, діабету, гіповітамінозу чи гормональних порушень. Курс лікування фурункула носа призначається після комплексного огляду фахівцем у галузі отоларингології.

Чим небезпечний фурункул у носі

Не слід легковажно ставитися до цього захворювання. Ускладнення фурункула можуть бути вкрай тяжкими через активний кровообіг у носовій порожнині. Кров може рознести гнійну інфекцію, заразивши весь організм.

Лікувати фурункул у носі з появою першої симптоматики необхідно дуже швидко. Несвоєчасне звернення до лікаря може призвести до проникнення запального процесу в мозок або викликати тромбофлебіт, що може призвести до смерті. 

Ні за яких обставин не слід займатися самолікуванням. Самостійне розтинання чирію призводить до таких наслідків, як травми різного характеру, сильна кровотеча і навіть сепсис. Сучасні методи лікування фурункульозу дозволяють успішно впоратися із захворюванням у разі своєчасного звернення до фахівців. 

Розкриття фурункула носа в Profident Junior

Видалення фурункулу лікар проводить досить швидко, але перед процедурою пацієнт проходить комплексне обстеження. Деякі випадки вимагають здачі аналізу крові та забору виділень із запаленого місця. Мазок потрібен, щоб виявити патогенні бактерії, через які виник запальний процес.

Після огляду спеціалістом призначається хірургія, тобто видалення фурункулу. Лікар виконує такі дії:

  • знеболює місце операції за допомогою місцевих анестетиків;
  • виконує розширення носового проходу, щоб отримати доступ до місця запалення; 
  • розкриває фурункул і очищає порожнину, що утворилася;
  • встановлює дренаж, який видаляє гнійні виділення;
  • накладає пов'язку, що захищає рану від патогенної мікрофлори. 

Видалення фурункулів в Одесі в клініці Profident Junior проводиться кваліфікованими фахівцями без болю та безпечно за рахунок використання прогресивних методик та найсучаснішого обладнання. Варто зазначити, що період відновлення після процедури зовсім нетривалий, але при будь-якому погіршенні стану здоров'я потрібно терміново зв'язатися з лікарем.

Вартість послуг ЛОР лікаря в Profident Junior

☑️ Консультація ЛОР-лікаря

450 грн

☑️ Консультація ЛОР-лікаря з ендоскопією

325 грн

☑️ Консультація ЛОР-лікаря вдома

900 грн

☑️ Розтин фурункула

800 грн