Скільки коштує поставити брекети

Інші послуги

Щоб зробити правильний та зручний для себе та свого бюджету вибір варто враховувати такі фактори, як матеріал виробів, кваліфікація лікаря, який їх встановлює, а також якість роботи.

Різновиди брекет-конструкцій

Сучасні технології та матеріали обумовлюють широке розмаїття брекет-систем, а тому кожен бажаючий вирівняти зуби, може підібрати оптимальний варіант за ціною, зовнішнім виглядом та особливостями носіння. 

Металеві брекети

Найбільш доступні за вартістю ортодонтичні конструкції, які застосовуються ще з минулого сторіччя. Завдяки цій старій, але перевіреній розробці поставити металеві брекети за ціною цілком реально. Вони досить міцні, добре тримаються на зубах і дають швидкі результати.

Керамічні брекети

Чудове рішення для тих, хто бажає знайти компроміс між зовнішньою естетикою та прийнятною ціною керамічних брекетів в Одесі. Ортодонтичні конструкції з кераміки малопомітні на зубах завдяки тому, що їх колір схожий на природний відтінок емалі.  Окремі елементи таких брекетів виготовляються із полікристалічного оксиду алюмінію. За рахунок міцності цього матеріалу забезпечується зносостійкість конструкцій. 

Сапфірові брекети

Безбарвні ортодонтичні конструкції із стоматологічного сапфіру популярні за рахунок високої міцності, свого бездоганного зовнішнього вигляду, прирівняного до стильної прикраси. Сапфірові брекети в Одесі часто використовуються фахівцями «Profident-junior» для вирівнювання зубів навіть у найскладніших випадках.

Лінгвальні конструкції

Лінгвальні конструкції – найбільш оптимальний варіант щодо естетики. Вони встановлюються на внутрішню поверхню зубів, а тому не видно навколишнім.

Від чого залежить ціна на брекети?

Ціна брекетів в Одесі залежить від наступних факторів: 

  • торгової марки виробника;
  • матеріал, з якого вони виготовлені; 
  • складності установки (наприклад, лінгвальні конструкції може встановити тільки фахівець з вищою кваліфікацією та солідним досвідом роботи, а тому його послуги апріорі не можуть коштувати дешево); 
  • необхідність подальшого коригування у лікаря;
  • тривалість ортодонтичної терапії. 

Profident Junior запрошує охочих на консультацію, де ви дізнаєтесь про вартість послуг ортодонту з встановлення брекетів в Одесі. Повну суму з урахуванням усіх робіт та матеріалів озвучує лікар на підставі огляду, після якого здійснюється індивідуальне виготовлення ортодонтичних конструкцій.

Ціни на послуги:

Скільки коштує поставити брекети. Ціни
Найменування послуги: Ціна:
Лікування на індивідуальних металевих брекетах Tweed (1 щелепа) 16500 грн
Зняття брекетів (1 щелепа) 400 грн
Корекція брекетів з виготовленням індівідуальної дуги (1 раз на місяць за 1 щелепу) 1300 грн
Фіксація незйомного ретейнера після зняття брекетів (1 щелепа) 4250 грн
Фіксація 1 металевого брекета 1200 грн
Лікування на індівідуальних металевих брекетах Tweed 2*4 (1 щелепа) 8800 грн
Ретенційна знімна пластинка на верхню щелепу 4900 грн
Огляд після зняття брекетів або ортодонтичних конструкцій 400 грн
Більше інформації ви знайдете у разділі Ціни