Під'ясенний скейлінг

Інші послуги

Фахівці рекомендують періодично вдаватися до цієї послуги для збереження загального здоров'я зубів, ясен.

Під'ясенний скейлінг зубів

Скейлінг зуба – процедура, яка дозволяє:

  • видалити м'які, тверді зубні відкладення;
  • згладити поверхню кореня;
  • виконати детоксикацію;
  • зняти інфіковані тканини, які можуть бути навколо кореневої частини зуба.

Послуга під'ясенний скейлінг в Одесі проводиться швидко, якісно, ​​безболісно. Вона не впливає на зубну емаль, не шкодить пломбам, реставраційним матеріалам, а також не елімінує фтор із зубів. Вона безпечна для людей будь-якого віку, дарує білу посмішку.

Чому необхідний скейлінг?

Важлива коректна гігієна ротової порожнини на щоденній основі. Для цих цілей використовують щітку, пасту, зубну нитку, міжзубну щіточку (відома як йорж), ополіскувач. Але все ж таки впоратися з усім нальотом неможливо.

Він зазвичай накопичується у важкодоступних для домашнього догляду місцях. До них відносяться тонкі проміжки між зубами. Там наліт швидко стає джерелом токсинів, які провокують руйнування зв'язок, роблять ясна більш пухкими. Результат – утворення пародонтальних кишень, де збираються бактерії, мікроби.

Якщо оперативно не усунути проблему, то кишені збільшуватимуться. Це збільшує ризик втрати здорового зуба. Наліт, який не видалений вчасно, твердіє, згодом перетворюється на під'ясенний зубний камінь. Провокує розвиток захворювань, лікувати які можна хірургічно.

Рада! Рекомендується вдаватися до професійного чищення зубів не рідше 1 разу на 6 місяців.

Показання для під'ясенного скейлінгу

Скейлінг зуба може бути призначений лікарем, якщо під яснами спостерігається велике скупчення зубного нальоту або каміння. Про те, що є проблеми, свідчить така симптоматика:

  • неприємний запах з рота;
  • кровоточивість ясен;
  • зуби надто рухливі або спостерігається їх зміщення;
  • припухлість ясен;
  • загалом хворобливі відчуття.

Процедура, що дозволяє видалити під'ясенний камінь (кюретаж), виконується під місцевою анестезією, тому безболісна. Переважно задіюється апаратна методика, але може виконуватися ручне чищення з використанням професійних інструментів. кюретів. Відповідний спосіб стоматолог вибирає індивідуально, а іноді комбінує обидва методи.

Кюретаж: під'ясенний скейлінг у Profident Junior

Якщо вам важливо, щоб кюретаж був виконаний професійно, звертайтеся до стоматології ProfidentJunior. Грамотні спеціалісти мають відповідну кваліфікацію, значний досвід. У нас в арсеналі є все необхідне обладнання для проведення підяскового скейлінгу зубів. Пропонуємо докладнішу інформацію, зв'язавшись з нашими консультантами.

Якщо вас цікавить, яка на кюретаж пародонтальних кишень ціна в Одесі, телефонуйте за вказаними телефонами або переходьте в розділ «Прайс». У нашому штаті провідні фахівці – стоматологи-терапевти, ортодонти, ортопеди, тому ми готові надати комплексне лікування, усунути будь-які проблеми ротової порожнини. Ми приймаємо як дорослих, так і маленьких пацієнтів.

Звертаючись до нас у Profident Junior, ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте здорові зуби та гарну посмішку . Приходьте до нас, до стоматології в Одесі, на безкоштовну первинну консультацію у зручний для вас час або записуйтесь заздалегідь.