Консультація стоматолога

Інші послуги

Profident Junior пропонує великий вибір стоматологічних послуг, у тому числі грамотну консультацію лікаря – стоматолога.

У яких фахівців можна проконсультуватися у нашій клініці:

 1. Стоматолог–терапевт – спеціаліст, до якого звертаються в першу чергу у разі виникнення проблем із зубами: профілактичний огляд, реставрація зубів, лікування карієсу, професійне чищення зубів.
 2. Стоматолог–хірург – спеціаліст, до якого звертаються для видалення зубів, кіст та інших хірургічних маніпуляцій у порожнині рота.
 3. Стоматолог-ортодонт– спеціаліст, до якого звертаються для ортодонтичного лікування з метою найбільш ефективно виправити прикус з використанням спеціальних капп, брекетів.
 4. Стоматолог-ортопед нашої клініки надасть консультацію з питань відновлення втрачених зубів, протезування, а також створить зліпки зубів для виготовлення коронок та протезів.

Консультація дитячого стоматолога

Що входить у консультацію дитячого стоматолога Джуніор:

 • ретельний огляд ротової порожнини дитини. Ми оцінимо обсяг та якість раніше проведеного стоматологічного лікування, а також оцінимо поточний стан зубної емалі та ясен;
 • важливо вчасно відстежити появу серйозних і наразі малопомітних проблем на початковій стадії;
 • складання плану лікування - за підсумком огляду визначаємо обсяг робіт та складаємо план послідовності його виконання;
 • підбір програми профілактики зубів;
 • підбір гігієнічних засобів та навчання правильному застосуванню та їх використанню;
 • погодження повторного візиту для профілактичного огляду або лікування.
Консультація стоматолога

Переваги стоматологічної клініки Profident Junior

 • ми з радістю підберемо оптимальний план лікування для вашої дитини;
 • складання профілактичної програми та лікування проводиться в індивідуальному порядку;
 • записатися на консультацію до дитячого стоматолога в Одесі можна в будь-який час - просто заповніть форму зворотнього зв'язку на сторінці та з вами зв'яжуться найближчим часом; 

Забудьте, що таке карієс, пульпіт,  гінгівіт, стоматит! Досвідчені лікарі-стоматологи допоможуть вашій дитині мати здорові зуби та гарну усмішку.

Послуги дитячої стоматологічної клініки Profident Junior

Якщо ви шукаєте інформацію про те, які хвороби та дефекти лікує дитячий стоматолог у дітей, зверніть увагу на перелік послуг нижче:

Подивитись на карті Одеси