Видалення нальоту Прістлі у дітей

Інші послуги

Молочні, а іноді й постійні зуби у дітей часто покриваються нальотом Прістлі. Бактеріальний наліт жовтого, коричневого кольору або чорний наліт на зубах у дитини з'являється через активну діяльність мікрофлори в порожнині рота.

Стоматологічна клініка Profident Junior пропонує швидке та безболісне видалення нальоту Пристлі у дитини за допомогою порошку з найдрібнішими частинками, які не пошкодять емаль та повернуть природний колір зубкам. 

 

Наліт не пов'язаний з будь-якими патологіями шлунково-кишкового тракту, в тому числі і дисбактеріозом, тому лікувати хвороби травної системи, особливо самостійно, не потрібно. Якщо з'явилася відповідна симптоматика, слід звернутися до фахівців для обстеження та проведення професійних процедур з гігієни ротової порожнини.


Причини появи чорного нальоту

Основна причина появи темного нальоту на зубах – ndash; пігментоутворюючі бактерії, які розвиваються в роті у дитини. Гастроентерологи відзначають, що в деяких випадках процес спостерігається у поєднанні з фізіологічними змінами у системі травлення. Ротова порожнина кожної людини – це місце, де живе і розмножується багато видів корисних і патогенних мікроорганізмів. Деякі пігментоутворюючі бактерії в певних умовах починають активно розвиватися, що призводить до появи чорного нальоту на зубах.

Чи потрібно видаляти Наліт Прістлі?

Видалення Прістлі-нальоту – обов'язкова процедура, яку необхідно проводити своєчасно з таких причин:

  • Наліт на емалі заважає вбиранню необхідних мінеральних речовин, що перебувають у слині. Таким чином, поверхня зубів стає більш уразливою. Лікування чорного нальоту на зубах необхідно провести швидко, щоб виключити розвиток карієсу або перешкоджати розвитку каріозного процесу в початковій стадії.
  • Зубні відкладення розташовані близько до ясна, а це може призвести до запалення. 
  • У дітей часто розвиваються психологічні комплекси через не цілком естетичний зовнішній вигляд зубів, тому від нальоту Пристлі, що з'явився, у дитини необхідно позбутися.

Загалом перед видаленням Прістлі-нальоту слід пройти первинний огляд у стоматолога. Спеціаліст проведе низку діагностичних досліджень та призначить відповідні процедури. 

Лікування нальоту Пристлі у дітей у клініці Profident Junior

Видалення Пристлі нальоту у дитини проводиться з використанням щадних методик, що мають на увазі застосування найсучаснішого обладнання, яке дозволяє здійснити м'яку чистку зубів. Видаливши зубні відкладення, стоматолог полірує молочний зуб за допомогою спеціальних гумок і щіток, а також паст, що мають ступінь абразивності. Ретельне полірування емалі необхідне для того, щоб не довелося знову через короткий час лікувати чорний наліт на зубах.

Батьків часто турбує питання: чи з'являться плями чорного кольору на зубах після терапевтичних процедур? Проблема зникне, коли відбудеться нормалізація розвитку пігментних бактерій у ротовій порожнині. Але до цього моменту зубний наліт необхідно видаляти при його появі.