Імплантація зубів

Інші послуги

Процедура передбачає введення імплантату (титанового стрижня), який служить штучним коренем, у щелепну кістку.

Стоматологічна клініка Profident Junior  пропонує послугу з імплантації зубів Одеса за доступними цінами. Абсолютно безболісна операція, під час якої вам вводиться анестезія, що блокує всі нервові закінчення, і ви перестаєте щось відчувати. На встановлення одного імпланту потрібно не більше 30-40 хвилин. Вживлення імплантату навіть простіша операція, ніж видалення багатокореневих зубів.

На імплантат встановлюється коронка або використовується знімний протез, якщо немає можливості встановлення потрібної кількості стрижнів для закріплення незнімної конструкції. Методика сучасної стоматології дозволяє забезпечити максимальну безпеку та безболісність процедури. 

Консультація та діагностика

Для того, щоб підібрати найбільш ефективний метод лікування зубів, слід звернутися до кваліфікованого стоматолога. Спеціаліст на прийомі проводить ретельний огляд та збирає всі дані про здоров'я пацієнта.

Після обстеження стоматолог консультує пацієнта щодо різних методів терапії, в тому числі, та імплантації зубів в Одесі, з урахуванням індивідуальних особливостей здоров'я, результатів огляду та виявлених протипоказань.

Вартість протезування та імплантації зубів

Ціна імплантації зубів безпосередньо залежить від надійності та якості використовуваних імплантів. Крім того, перед процедурою стоматолог може призначити низку процедур з оздоровлення ротової порожнини. Ціна імплантації зубів у стоматології Profident Junior досить доступна, незважаючи на виняткову якість лікування та професіоналізм стоматологів клініки. Вартість імплантації варіюється від 400 до 750 у.о.

Системи, що використовуються для імплантації:

  • SGS - Швейцарія 400$;
  • Straumann - Швейцарія 750$;
  • B&В - Італія 500$;
  • Bicon - США 600$.

*докладніше про вартість додаткових робіт можна дізнатися у розділі Ціни.

Підготовка до імплантації

Перед імплантацією як при повній відсутності зубів, так і при частковому фахівцем розробляється індивідуальний лікувальний план. При формуванні хірургічного протоколу лікар створює шаблон тимчасових протезів, які дозволять пацієнту почуватися комфортно, поки імплантати приживаються.

На наступному етапі проводяться гігієнічні заходи у ротовій порожнині. Стоматолог проведе професійну чистку зубів, яка передбачає видалення твердих зубних відкладень та нальоту. Крім того, призначається протизапальне та ремінералізуюче лікування, якщо це необхідно. Загалом проводиться комплексна терапія, і лише після повного курсу лікування призначається імплантація зубів.

Коли установка зубних імплантатів протипоказана

Для проведення імплантації зубів є низка протипоказань. Обмеження існують для вагітних та пацієнтів, які проходять хіміотерапію. Також імплантація щодо протипоказана при:

  • вірусні захворювання;
  • хвороби серцево-судинної системи та крові;
  • цукровий діабет;
  • хвороби, що вражають щитовидну залозу;
  • інфекції;
  • незадовільна гігієна порожнини рота.

Вищезазначені проблеми зі здоров'ям можуть негативно вплинути на операцію та реабілітацію після імплантації зубів. Слід пам'ятати, що під час первинного огляду пацієнт повинен повідомити стоматолога про всі проблеми зі здоров'ям для коректного складання терапевтичного плану. За абсолютних протипоказань фахівець обов'язково підбере альтернативне лікування.

Відповіді на питання, що часто ставляться

Чи боляче ставити імплант зуба?

Імплантація проводиться з використанням сучасних анестетиків, тому вона абсолютно безболісна і не така травматична, як видалення зуба. Вводиться анестезія, яка блокує всі нервові закінчення, і пацієнт перестає відчувати щось. Встановлення одного імпланту займає трохи більше 30-40 хвилин. Вживлення імплантату навіть простіша операція, ніж видалення багатокореневих зубів. 

З якого віку можна ставити імпланти?

Імпланти встановлюють пацієнтам віком 18 років. Для пацієнтів молодшого віку стоматолог вибирає альтернативні варіанти терапії. Згодом тимчасова методика відновлення зубів замінюється на імплантацію, якщо це буде необхідно.

Наші фахівці

всі фахівці

Байдиш Віталій Андрійович

Дитячий та дорослий лікар-стоматолог

Трум Віктор Миколайович

Дитячий та дорослий лікар-стоматолог. Терапія і хірургія