Лікування каналів зуба

Інші послуги

Лікування каналів зуба – досить затребувана процедура, тому що захворюваність на пульпіт і періодонтит, на жаль, не має тенденцій до зниження. Ендодонтична терапія, що використовується для лікування ускладненого карієсу, включає заходи щодо хімічної та механічної обробки каналів та їх подальшого пломбування.

Мета лікування каналів зубів

За рахунок ендодонтичного лікування лікування зубів та чищення каналів знижується загроза розвитку інфекційних ускладнень. Таким чином, своєчасне звернення до фахівця дозволить зберегти ушкоджений зуб. Зуби навіть з віддаленими нервами виконують низку важливих функцій: зберігають прикус, дозволяють ретельно пережовувати їжу, є опорою для протезування.

Тут форма блакитна

Етапи лікування каналів зуба

Ефективне та якісне лікування каналу зуба засноване на певній послідовності дій. Процедура включає такі заходи:

  • проводиться чищення каналів зуба від внутрішніх тканин – видаляються омертвілі нерви та кровоносні судини (механічна обробка проводиться максимально щадним способом); & nbsp;
  • для дезінфекції зубної порожнини використовуються сучасні безпечні засоби; 
  • канали наповнюються лікарськими препаратами.

Після вищезазначених етапів лікування каналів зуба його пломбують. Не можна виключати ускладнень при лікуванні каналів зуба, якщо хвороба була запущена. Щоб не довести запальний процес до значних проблем, слід своєчасно звернутися до стоматолога, а також проходити постійні профілактичні огляди.

Механічна обробка та чищення каналів зуба

Процедура механічного та хімічного очищення та дезінфекції каналів є дуже важливою.  Пацієнт не зможе оцінити якість виконання роботи, тому негативний результат може проявитися у вигляді болю після лікування каналів зуба та можливих ускладнень.

Очищення використовується для видалення органічних та неорганічних залишків тканин зуба, на яких розвиваються патогенні мікроорганізми. Звичайно, якщо здоров'ю зуба не приділялася належна увага, то після всіх процедур з очищення та лікування кореневого каналу зуба, велика частина тканин може бути втрачена і цілісність зуба відновлюється за допомогою пломбування або протезування.

Медикаментозна обробка

Для дезінфекції та лікування кореневих каналів зуба користуються хлоргексидином, гіпохлоритом натрію та іншими антисептиками. Глибоке очищення проводять ультразвуком.

Якщо необхідно зупинити інфекційний запальний процес, фахівці користуються гідроксидом кальцію з антибактеріальним ефектом. Залежно від показань цим лікарським засобом наповнюється канал зуба терміном від 5 до 7 днів. Варто пам'ятати, що зуб не болить після лікування каналів, якщо воно було проведено якісно.

Пломбування зубних каналів

Після всіх процедур очищення каналів зуб пломбується. Для цього використовують надійні, довготривалі, сертифіковані, безпечні матеріали. Процедура виконується кваліфікованими фахівцями, які мають значний досвід у стоматології. Біль після лікування каналу зуба зникає, а сам зуб тепер надійно захищений від патогенної мікрофлори.

Ціна лікування каналів

На ціну лікування каналів зуба впливають багато факторів, тому кінцева вартість визначається фахівцем після комплексного огляду та складання лікувального плану. 

Ціни на лікування каналів зуба в Profident Junior

☑️ Механічна та медикаментозна обробка кореневих каналів

150 грн

☑️ Розпломбування кореневих каналів

150 грн

☑️ Пломбування кореневих каналів молочних зубів (1-канальний зуб)

400 грн

☑️ Пломбування кореневих каналів молочних зубів (3-канальний зуб)

500 грн

☑️ Машинна обробка кореневих каналів (1 канал)

500 грн

☑️ Машинна обробка кореневих каналів (2 канали і більше)

850 грн

☑️ Антисептична пов'язка до кореневих каналів

250 грн

*докладніше про вартість додаткових робіт можна дізнатися у розділі Ціни.

Подивитись на карті Одеси