Хірургія та імплантація

Інші послуги

Хірургія та імплантація

Коли зовнішнє лікування зубів виявляється безсилим, застосовуються радикальні методики хірургічної стоматології. Фахівці клініки «Профідент Джуніор» в Одесі пропонують професійні послуги:

Напрямок хірургічна стоматологія використовують з метою попередження

  • більш серйозних ускладнень та каріозних процесів;
  • запалення та пухлини;
  • інфікування ротової порожнини та здорових зубів;
  • сильні больові відчуття.
Тут форма блакитна

Професійна хірургічна стоматологія Profident Junior

Клініка хірургічної стоматології в Одесі «Profident Junior» має в своєму розпорядженні новітнє обладнання, надійний інструментарій і висококваліфіковані кадри. Застосування ефективних європейських методик та індивідуальний підхід дозволяють максимально швидко та безболісно виконувати всі види втручань у ротовій порожнині. 

Перед кожною операцією пацієнт проходить огляд у дантиста, ортопеда чи ортодонта. Усі хірургічні втручання здійснюються з використанням місцевої та загальної анестезії.

Видалення зубів

Екстракція або видалення зуба необхідний крайній захід при запущеному карієсі, який дав серйозні ускладнення на канал, а потім і на корінь. При сильних тріщинах, травмах, розхитаності, запальних процесах на яснах, що оточують хворий зуб, його також бажано усунути. Процедура переноситься абсолютно безболісно і триває не більше 15-20 хвилин.

Видалення зубів мудрості

Гострий, ниючий біль за щокою – найяскравіший ознака появи зуба мудрості. Якщо він прорізується неправильно –  впритул до сусіднього зуба або в тканину щоки – потрібно видалити зуб. Своєчасна хірургія зуба мудрості дозволить уникнути каріозного запалення та травм слизової оболонки рота.

Видалення зубів мудрості показано, якщо пацієнт запланував встановити брекети і вісім потрібно прибрати для більш ефективного лікування.

Видалення кісти

Інфекційне запалення у коріння  – це хвороба, яку неможливо вилікувати антибактеріальними засобами. Навколо зуба утворюється припухлість, наповнена гноєм. Це і є кіста, видалення якої допоможе зберегти зуб, а також запобігти зараженню крові та розлому щелепи.

Резекція верхівки кореня зуба

З метою зубозберігаючої терапії фахівцями клініки «Profident Junior» здійснюється резекція верхівки кореня. Це часткове видалення уражених кістою чи карієсом ділянок. Після такого втручання команда досвідчених стоматологів та ортодонтів планують заходи щодо подальшого відновлення хворого зуба.

Дитяча хірургічна стоматологія

Якщо молочний зуб не випадає самостійно, не варто займатися самолікуванням, вдаючись до «дідівських способів». Кваліфікована допомога спеціалістів дитячої хірургічної стоматології дозволить швидко, без болю, травм, ускладнень та інфікованих ран провести екстракцію.

Пластика вуздечки

Для формування правильної фіксації тонкої складки слизової оболонки в ротовій порожнині показано пластику вуздечки. У клініці «Profident Junior» процедура проводиться хірургічним способом протягом кількох хвилин.

Ціни на послуги:

Хірургія та імплантація. Ціни
Найменування послуги: Ціна:
Консультація хірурга 500 грн
Видалення постійного зуба (крім 8-го) неускладнене 1000 грн
Видалення постійного зуба ( крім 8-го) ускладнене 1500 грн
Видалення 8-го зуба неускладнене 2000 грн
Атипове видалення 8-го зуба ускладнене 4000 грн
Пластика вкороченої вуздечки язика 5000 грн
Пластика вкороченої вуздечки верхньої губи 4000 грн
Більше інформації ви знайдете у разділі Ціни

Наші фахівці

всі фахівці

Байдиш Віталій Андрійович

Дитячий та дорослий лікар-стоматолог

Трум Віктор Миколайович

Дитячий та дорослий лікар-стоматолог. Терапія і хірургія