Лікування карієсу у дітей

Інші послуги

Види карієсу

Симптоми дитячого карієсу досить очевидні: виникнення хворобливої ​​реакції на холодні та гарячі напої та їжу, поява білих, коричневих плям на емалі, чорних крапок на зубах та неприємного запаху з рота. 

Хворобу поділяють на декілька основних видів залежно від причин виникнення та ступеня ураження зубів.

У клініці стоматології Profident Junior ми надаємо допомогу не лише дітям, а й дорослим! Послуга лікування карієсу доступна для батьків, чекаємо на вас у гості. 

Пляшковий карієс у дітей

На цей вид карієсу хворіють діти до 4 років. Каріозний процес розвивається внаслідок відсутності гігієнічних процедур після їди дитиною. Патологія торкається фронтальних зубів, значною мірою вражаючи їх емаль. Лікування карієсу зубів у дітей раннього віку проводиться в індивідуальному порядку, враховуючи стадію розвитку хвороби.

Патологічний процес, що часто торкається коронкової частини відразу кількох зубів. Якщо не проводити своєчасне лікування зубів у дітей при цьому виді карієсу, уражаються дентин та пульпа.

Апроксимальний карієс

Анатомія молочних зубів сприяє розвитку апроксимального (міжзубного) карієсу. Запущений каріозний процес призводить до поширення патогенної мікрофлори на сусідні зуби. Тільки повноцінне лікування карієсу у дітей дозволяє уникнути розвитку таких ускладнень.

Множинний карієс

Хвороба вражає практично одночасно від 5 до 20 зубів. Цей тип карієсу часто супроводжує хронічні, нервово-соматичні та ендокринні захворювання, тому необхідно усувати не лише сам. /" target="_blank">карієс, але і його першопричину.

Лікування карієсу у маленьких дітей

У клініці Profident Junior стоматологи ставляться до дітей дуже дбайливо і вибирають максимально щадну і безболісну терапію. Фахівці дотримуються ряду правил:

  • знеболювання малюкам проводиться тими самими препаратами, що й дорослим пацієнтам, але у меншому дозуванні;
  • лікування зубів у дітей у ранньому віці виконується за допомогою гранично щадних методик без пломбування, якщо це можливо.

Лікування карієсу постійних зубів у дітей

Для лікування карієсу постійних зубів у дітей застосовують такі самі методики, що і при лікуванні дорослих пацієнтів. Терапію призначають залежно від рівня розвитку каріозного процесу.

Початковий карієс

На зубах з'являються білі плями різних форм і розмірів за відсутності болю. Розвиток хвороби призводить до потемніння плям, поступово вони набувають коричневого кольору, а потім – чорний. 

Поверхневий

На емалі з'являються світлі та темні плями. Солодка, солона чи кисла їжа та напої викликають болі. Своєчасне та повноцінне лікування поверхневого карієсу у дітей дозволяє уникнути великих ускладнень у майбутньому.

Середній

Вже вражені дентин та емаль зуба. З'являються болі при вживанні гарячого та холодного. 

Глибокий карієс

Уражений практично весь дентин. Хвороба характеризується високою чутливістю та значними болями. 

Каріозні процеси поверхневого, середнього та глибокого типу лікують за допомогою очищення та пломбування зубів.

Лікування зубів у дітей у стоматології Profident Junior

Для терапії та діагностичних заходів використовуються Європейські та Американські протоколи. Лікування карієсу у дітей в Одесі в стоматологічній клініці Profident Junior проводиться досвідченими стоматологами з використанням найпрогресивніших технологій, обладнання та матеріалів, що дозволяє гарантувати пацієнтам гранично якісний результат.

Подивитись на карті Одеси