Професійне чищення зубів у дітей

Інші послуги

Навіщо потрібна гігієнічна чистка зубів дітям?

Захворювання молочних зубів мають значний негативний вплив на весь організм дитини, тому догляду за ротовою порожниною потрібно приділяти особливу увагу. Професійне чищення молочних зубів дозволить уникнути багатьох захворювань, що вражають:

  • постійні (корінні) зуби;
  • шлунково-кишковий тракт;
  • ЛОР-органи;
  • нирки та інші органи.

Багато проблем зі здоров'ям у дитини починаються з появи зубного нальоту. Він провокує розвиток каріозного процесу та багатьох інших захворювань зубів. При мінералізації зубного нальоту утворюється зубний камінь у дітей, який можна зняти тільки при чищенні молочних зубів у стоматолога.

Переваги чищення молочних зубів у стоматолога

Дитяче чищення зубів в Одесі має низку переваг:

  • методика безболісна та максимально ефективна — для проведення процедури використовується найсучасніше обладнання та інноваційні технології у поєднанні з прогресивними методиками лікування захворювань зубів. Усі заходи проводяться з використанням високоякісних знеболювальних препаратів.
  • чистка зубів дитині у стоматолога проводиться в умовах затишку та комфорту кваліфікованими фахівцями з великим практичним досвідом лікування стоматологічних захворювань у дітей.
  • можливий попередній запис, що дозволяє уникнути потреби в черзі. 
  • лояльна цінова політика з різними знижками та акціями робить ультразвукову чистку зубів дітям максимально доступною за вартістю. 
  • клініка зручно розташована, до неї досить просто дістатися.

Як проводиться чищення зубів дітям

Процедуру проводить дитячий фахівець, який досконало освоїв технологію чищення, вміє спілкуватися з дитиною та заспокоїти її в незвичайній обстановці кабінету стоматології.

Професійне чищення зубів у дітей – це безпечна та малотравматична методика позбавлення від нальоту. Якщо у малюка виникнуть навіть невеликі болючі відчуття, стоматолог може використовувати спеціальний знеболюючий гель.

Під час проведення процедури у зовсім маленьких дітей використовують спеціальні м'які щіточки. Зуби дітей старшого віку чистяться за допомогою професійного сучасного обладнання, після чого зуби полірують та фторують.

Як часто потрібно робити професійне чищення зубів?

Гігієнічне чищення зубів дитині необхідно виконувати досить часто. Якщо дорослим слід звертатися до стоматолога для чищення двічі на рік, дітям цю процедуру рекомендовано проходити через кожні 3-4 місяці. Чищення зубів є безпечним і безболісним процесом, який, до того ж, дозволить дитині змалку звикнути до регулярного відвідування стоматолога.